Technologija Ultra Moire

Prieš 27 metus sportinės avalynės projektavimo istoriją pakeitė Tinkeris Hatfieldas – suprojektavo jis Nike Air Max technologijos batus, kurie visiems laikams pakeitė požiūrį į sportbačius. Šių batų fanai ant savo pėdų galėjo pajausti nepaprasta permaina, kuri įvyko sportinių batų projektavime. Batai šie, pelnė fanų simpatijas visų pirmą, savo patogumu, komfortu ir saugumu, taipogi moderniu dizainu.

Nike Air vis dar yra vienų iš geriausių atsakymų į aktyviai sportuojančių vartotojų lūkesčius. Tačiau įmonė nestovi vietoje, ir pastoviai kuria naujas technologijas, kad batai būtų dar labiau lengvesni ir patogesni. Dėlto ir atsirado modelis Air Max Ultra Moire –avalynė suprojektuota naudojant Ultra Moire technologija.

Ultra Moire Technologija

Šios technologijos inovatyvumas yra minkštos medžiagos ir puikiai sujungtų sluoksniais bato elementų dėka. Besiūlis, iš vienos dalies padarytas aulas yra iš minkšto sintetinio zamšo, jungiamas lazerio pagalba. Sukurti naujovišką batų aulą įkvėpė 2006 metų modelis Nike Air Zoom Moire.

Ultra Moire, arba ultra lengvumas

Ši technologija, visų pirmą teikia naudą savo lengvumu. Modelis Air Max 1 Ultra Moire yra kur kas lengvesnis už ankstesnius modelius. UM technologijos dėka, jis yra ir kur kas labiau elastingas. Padas yra ryškiai susiaurintas, o priekinė dalis net dalinai iškirpta. Tai ir padarė įtaką batų svorio sumažinimui.

Air Max Ultra Moire

Iš pirmo žvilgsnio matosi, jog nauji Air Max Ultra Moire turi labiau dinamišką išvaizdą, palyginus su klasikiniais Air Max 1.

Jeigu palygintume klasikinius Air Max ir Air Max Ultra Moire modelius, batų lengvumas būtų pastebimas net plika akimi. Šiam antram modeliui yra būdingas pažemintas priekis ir siauresnė forma. Todėl Ultra Moire technologijos batai atrodo labiau modernūs ir subtilesni, taip jie ir surinko daug fanų, ir ne tik gražios lytės atstoves.

Papildomi AM Ultra Moire barjerai

Batai, pagaminti pagal Ultra Moire technologiją turi atspindinti logotipą Swoosh, kuris suteikia batams šiek tiek pikantiškumo. Be to, tikriausiai pradžiugins fanus, kurie linkę leisti aktyvius vakarus ar naktis lauke. Šie batai užtikrina nepaprastai patogų pritaikymą, dar ir dėl minkšto kulno.

Verta pirkti ar neverta?

Mūsų nuomonė užtikrintai verta! Naujas pasiūlymas iš Nike (AM Ultra Moire pristatymas buvo 2015 metų sausio mėnesį) ne gadina Air Max šeimos įvaizdžio, netgi atvirkščiai.

Apibendrinant: super patogūs batai dėka pritaikytų jau legendinių pagalvėlių pripildytų oru+ labiau dinamišką išvaizdą + sumažintas svoris= Shut up and take my money

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.