Sidabrinis pasiūlymas Supreme x Nike Air Max 98

Superpopuliarus Niujorko prekės ženklas Supreme pradėjo bendradarbiavimą su Nike. Kas išėjo iš šios sąveikos? Taigi 4  porų AIR Max 98 mini serija labai naujoviškoje gatvės stiliaus versijoje. Jau rašėme apie du pirmus variantus: juodos spalvos ir šviesios spalvos su gyvatės odos motyvais. Šiandien parašysime truputį daugiau apie trečią versiją : juodai sidabrinė.

Gatvės stiliaus legenda – Supreme

Supreme užsidirbo sau kultinio ženklo vietą. Madingoje erdvėje jis yra laikomas gatvės stiliaus madų tendencijos kūrėju. Jo istorija prasidėjo 1994 metais. Niujorko Manhettano rajone atsidarė pirma parduotuvė su Supreme iškaba. Ši parduotuvė tapo privaloma vieta visiems su mada, kultūra bei menu susijusiems žmonėms.  Nuo  pat pradžių jis užkariavo Amerikos riedlentininkų širdis.

Šis prekės ženklas išsiskiria trimis ypatybėmis : kokybė, stilius ir autentiškumas. Populiariausia jų prekė tai paprasti balti marškinėliai su raudonu logotipu.

Sėkmingas bendradarbiavimas

2016 metais Nike pradėjo bendradarbiavimą su Supreme. Šios sąveikos vaisiumi buvo keletas unikaliu batų porų. Supreme nesirenka lengvo kelio į savo dirbtuves priimdami populiariausius ir geriausiai pardavimais galinčius pasigirti modelius. Jie pasirenka tai, kas geriausiai atitinka jų viziją ir stilių. Niujorko komanda pasirinko į savo dirbtuves paimti modelį Nike Air Max 98. Pirmose bendro darbo Nike ir Supreme nuotraukose matomi 2 batų poros: juodi, lakuoti

Nike AirMax98 x Supreme
Spalva: Black
Prekės kodas: 844694-001

Ir šviesūs su viršutine gyvatės oda imituojančia batų dalimi. Abi šias poras aprašinėjome jau anksčiau.

NikeAirMax98x Supreme
Spalva: Sail
Prekės kodas: 844694-100

Gyvas sidabras

Trečia ir ketvirta pozicijos tai raudonai sidabriniai ir tamsiai mėlynos bei sidabro spalvos batai. Į akis krenta užrašai : WORLD ant dešinio ir FAMOUS ant kairio bato. Baltas, labai kontrastingas padas, lakuoti elementai ir etiketė su matomu Niujorko prekės ženklo pavadinimu – tai elementai, kurie padaro šiuos batus visiškai unikaliais ir krentančiais į akis.

NikeAirMax98 x Supreme
Spalva: Red
prekės kodas: 844694-600

Nike Air Max 98 x Supreme
Spalva: Navy
Prekės kodas: 844694-400

Nike x Supreme kedai buvo parduoti per keletą sekundžių. Supreme bijodami galimų riaušių ir kovų dėl riboto kiekio batų nusprendė vykdyti unikalios linijos prekybą išskirtinai el. parduotuvėje. Jei norite juos gauti, tai turite ieškoti tokiose vietose kaip ebay.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.