Puikaus stiliaus technologija – nauji Air Max batai

Nauja gatvės mados ikona! Gruodžio 4 d. Nike Sportwear papildė savo populiariausią kolekciją dviem akį traukiančiais modeliais: Air Max 1 VT Black/George Green ir Air Max 90 VT Gorge Green. Įsiminkite šiuos pavadinimus, nes jie tikrai ilgam pasiliks gatvės stiliaus žodyne. Kuo jie ypatingi?

T kaip technologija

3 dešimtmečiai – įpareigoja! Nike nestabdo, nors linija Air Max gyvuoja jau beveik trisdešimt metų. Kompanija vis verčia žavėtis savo meniniu požiūriu ir šviežiomis idėjomis. Šį kartą jie siūlo šiuolaikišką dizainą su VT technologija. Kas tai? VT (Vac Tech) – tai aulo arba jo dalies (šoninės ir kulno dalies) įspaudimo technologija. Dėl naujos technologijos pritaikymo naujieji Air Max batai turi įdomią briauną ir nepakartojamas išgaubas.

VT akronimas, kuris puikuojasi naujų Air Max modelių pavadinime, reiškia Vac Tech, aulo įspaudimo technologiją

M kaip mada turėti max`us

Air Max batai tai madingas aksesuaras. Ar būtent to siekė projektantai, kurdami naujus modelius? Šito nežinome, bet galime būti tikri, kad jie dar ne kartą mus nustebins savo naujovišku žvilgsniu į kultinę liniją. Kuo išsiskiria du nauji modeliai?

Nike Air Max 1 VT Black/Gorge Green

Klasikinė juoda, kontrastinė žalia ir ypatingas komfortas. Nike Air Max 1 VT Black/Gorge Green nesumaišysi su kitais Air Max modeliais. Šie nauji batai garantuoja komfortą ir puikią išvaizdą.

Taip atrodo nauji Nike Air Max 1 VT Black/Gorge Green

Vientisi, suspausti, tamsiai žali šoniniai lakštai (kartu su kulnu) suderinti su juodos spalvos klasikiniu aulu bei padu su Air sistema – tai puikus šiuolaikinio dizaino pavyzdys ir įdomus pasiūlymas kiekvienam Air Max batų gerbėjui.

Nike Air Max 1 VT
Spalva: Gorge Green/Black/Gorge Green
Prekės kodas: 831113-300

Įdomios spalvos, klasikinis dizainas + įspausta aulo dalis – ko galima norėti daugiau?

Nike Air Max 90 VT Gorge Green

Sekantis žingsnis į technologijų ateitį. Nike modelis Air Max 90 Vt Gorge Green sujungia savyje geriausius praeities elementus ir futuristinę išvaizdą.

Taip atrodo naujieji Nike Air Max 90 VT Gorge Green

Kuo jie išsiskiria? Išskirtine konstrukcija. Traukiantis akį, vientisas, žalios spalvos įspaustas batų aulas buvo papildytas juodais kulno elementais, o taip baltu padu su Air Max sistema.

Nike Air Max 90 VT
Spalva: Gorge Green/Black-Sail-Gum Light Brown
Prekės kodas: 831114-300

Air Max 90 VT Gorge Green modelis, naujos kolekcijos dalis, yra skirtas žmonėms, kurie renkasi šiulaikišką išvaizdą. Batų aulas su VT sistema atrodo pribloškiamai

Kur pirkti naujus Air Max VT?

Ar Jums patinka nauji Air Max modeliai ir jau šiandien norite juos užsisakyti? Nieko sunkaus – nauja Nike Air Max VT Pack kolekcija jau pasirodė Nike parduotuvėse. Spausdami čia galite nupirkti abu modelius, be to Air Max 1 kainuoja šiek tiek mažiau nei Air Max 90.

nuotraukos: nike.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.