Nike padarys Tave pilku: Nike Air Max 1 Ultra Moire Wolf Grey/Pure Platinum

Sveikiname Air Max šeimoje eilinę kėdų porą. Šį kartą tai AM1 Ultra Moire labai šiuolaikiškų ir tuo pat minimalių spalvų: Wolf Grey/ Pure Platinum. Jūsų dėmesiui pilka Nike prekinio ženklo aukštuma!

Prekinio ženklo paveldėjimas ir inovacijos

Nike Air Max 1 Ultra Moire Wolf Grey/Pure Platinum to klasikinių bėgimo batelių (AM1) sujungimas su super naujoviška technologija Ultra Moire. Ant viršutinės bato dalies yra lazeriniu būdu padarytos skylutės, kurios padidina nešiojimo komfortą, patogumą ir pėdos gaivumą. Kedai yra labai lengvi – viskas dėl vidurinio pado sluoksnio, kuris kartu atlieka išorinio pado funkcijas. Lengvumas ir elastingumas neblokuoja natūralaus pėdos judėjimo ir užtikrina laisvę.

Nike Air Max 1 Ultra Moire
Spalva: Wolf Grey/Pure Platinum
Prekės kodas: 705297-020

Pilka Nike aukštuma

Naujausias Air Max‘ų pasiūlymas, tai yra AM1 Ultra Moire Wolf Grey/ Pure Platinum spalvos, tai šviežumo dvelksmas. Nepaisant neutralios ir saugios spalvos, tai yra pilka šviesesnio ar tamsesnio atspalvio, kedai išsiskiria savo labai naujoviška išvaizda. Minimalistinė aulo forma, grakštus išorinis padas ir žemas profilis – avėdamas šitus kedus tikrai nebusi pilka pelyte!  Paskutines poras įsigysi parduotuvėje sneakerdistict.com

Žvaigždžių numylėtinis

Nike Air Max 1 kedus dievina nešioti žvaigždės ir įžymybės! Ką gali sutikti avint tokius batelius? Nešioja juos populiarus aktorius Robert Pattinson, muzikantas Adam Levine, dainininkė Lily Allen. Tarp mėgstančių auksinius, į akį krintančius Air Max „vienetuką“ yra pop scenos karalienė – Beyonce. Aktorius Jude Law užsidėda juos prie kasdienės aprangos, o stilingoji Rihanna priderina juos prie labai trumpų šortų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.