Nike Air Max Plus Swimming Pool

Air Max spalvinės versijos labai dažnai viršija mūsų drąsiausius lūkesčius. Įmonės projektantai turi neribotą vaizduotę, o jų įkvėpimo šaltiniai visada stebina. Nike Air Max Plus Swimming Pool pirmauja kategorijoje „Įmantriausi Air Max batai“. Kas tai? Kada numatyta jų premjera?

Keletas žodžių apie Air Max Plus

Modelis Air Max Plus yra labai savotiškas, nes labiau primena batus iš 1995 metų nei klasikinius Air Max 90 ar Air Max 1. Pade matome ne vieną, o keletą oro pagalvėlių, o aului būdinga daili, aptaki forma. Todėl nieko keisto, kad puikiai atrodo įvairiuose deriniuose. Neseniai Nike pristatė vieną įdomesnių versijų – Air Max Plus iš atlaso, kurie dailiai blizga ir sukuria labai elegantiškų batų įspūdį. Šį modelį sėkmingai avėsime prie suknelės ar kostiumo!

Visiškai kitaip yra linijos naujienos atveju, apie kurią tapo žinoma visai neseniai. Swimming Pool turi galimybę tapti baseinų hitu ir be abejonių sukelia minčių saulėtą vasarą, kas sunkiomis žiemos sąlygomis atrodo labai gaivinančiai!

Piešti vandeniu

Kokie tie nauji Air Max Plus? Tai šio modelio klasikinė forma su nuostabia ant aulo šokančio baseino vandens iliuzija. Idealiai yra parodomi įspūdžiai, kurie mus lydi plaukiant. Netgi atrodo, jog ant medžiagos matosi šviesos atošvaistės ir turkio spalvos bangos. Ant sodrios jūros spalvos atsirado įspaustas Nike logotipas ir kontrastuojantis „TN Air“ ženkliukas ant pėdos. Air Max Plus taip pat yra vadinami Air Max Tunned. Be to švelnus, baltas padas, kuris buvo sukurtas taip, kad idealiai tiktų prie modelio įvaizdžio. Jis atrodo taip, tarsi būtų suputotas vanduo.

Be abejonių, batai žavi spalvomis ir kokybe, bet ir nekasdiene idėja. Tikriausiai jie užkariaus  naują vasaros sezoną, tačiau jų premjeros dar teks šiek tiek palaukti!

fot. http://sneakernews.com/2016/11/08/nike-air-max-plus-swimming-pool/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.