Nike Air Max 90 Winter Premium „Bronze“

Air Max žieminės versijos tai Nike pasiūlymai žmonėms, kurie nenori atsisakyti savo mėgstamo modelio, tačiau rudenį ir žiemą norėtų avėti kaip konstrukcijos, taip ir dizaino atžvilgiu sezonui pritaikytus batus. Tokius poreikius tikrai atitiks Nike Air Max 90 Winter Premium „Bronze“.

Prasidėjo nuo pagalvėlės

Nike 1987 metais į rinką paleido Air Max 1 batus, kuriuose svarbiausią vaidmenį atliko pade esanti amortizuojanti oro pagalvėlė. Nuo to laiko Oregono koncerno fanai gali ne tik pajusti, bet ir pamatyti oro pagalvėlę, kuri sudarė išskirtinį technologinį sprendimą ir tapo visos serijos skiriamuoju bruožu. Po kelerių metų rinkoje pasirodė Air Max 3 modelis, kuris vėliau buvo pavadintas „devyniasdešimtukais“.

Gatvės stiliaus bruožai

Serija Winter tai klasikinė Air Max 90 batų formos ir aukščiausios kokybės odos derinys. Air Max 90 Winter Premium aulas yra pagamintas iš nubuko odos, kuri pritraukia dėmesį ir išsiskiria kitų versijų fone. „Bronze“ spalvinis variantas puikiai dera prie rudens-žiemos aplinkos ir puikiai papildo gatvės stiliaus įvaizdžius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.