Kolekcija Air Max 1 Ultra City, kaip Nike pražįsta pavasariui

Daugelis Jūsų klausė dėl Nike Air Max 1 Ultra City kolekcijos, kurios premjera buvo beveik prieš metus. Su nekantrumu laukiame pavasariškų Air Max pasiūlymų, bet kol kas dovanojame Jums mažą kelionę į praeitį ir primename Jums premjeras, kuriomis gyvenome praeitais metais. Kovo 7 diena 2015 metais buvo oficiali moteriškos Nike Air Max  1 Ultra City kolekcijos premjera. Pavasariškoje kolekcijoje besąlygiškai laimėjo… gėlės. Pasakysite, jog nuobodu ir netikėtumo stoka? Kolekcija džiaugėsi dideliu populiarumu, dėl to neskubėkite vertinti, kol nepamatysite naujų modelių. Garantuojame, jog floristiniai variantai yra tikrai efektyvūs! Gėlių elementai išliks madoje ir šį sezoną,  apie ką jau sužinojote iš mūsų FB paskyros (čia), o ne užilgo patalpinsime tekstą šia tema mūsų tinklalapyje, bet grįžkime prie praeitų metų kolekcijos AM Ultra City 1.

Flower power

Matosi, jog Nike dizaineriai ne tinginiavo, nes pavasarinėje Sportswear Women’s City 2015 kolekcijoje Nike Air Max 1 Ultra pristatyti net šeši nauji modeliai. Šį kartą Nike įkvėpimo sėmėsi iš garsių mados sostinių. Siūlomi variantai turėjo atspindėti tokių miestų tradicijas kaip: Tokijas, Šanchajus, Parižius, Niujorkas, Milanas ar Londonas. Dėl dar didesnio įspūdžio panaudoti buvo gėlių simboliai.

Air Max 1 Ultra modelis praturtintas nauju padu, kurio gamyboje panaudotas mažesnis medžiagos kiekis, kas dar labiau palengvina kėdus. Nėra kuo stebėtis, nes pavasarį kiekvienas nori būti lengvesnis! Tad laikas pažinti šešis nuostabiuosius, čia jie:

Nike Air Max 1 Ultra New York

Kokia spalva geriausiai atspindės niujorkietišką šiuolaikiškumą, negu juoda, balta ir pilka? Žinoma jokia! Rožes monochrominių spalvų pamėgs visi, kurie vertina šiuolaikinį dizainą. Pakanka apsiauti, kad pasijustum lyg Niujorke!

Nike Air Max 1 Ultra „New York”
Spalva: Juoda/balta/juoda/juoda
Prekės kodas: 747105-001

Nike Air Max 1 Ultra Paris

Paryžietiškame leidime negali trūkti garsių Paryžiaus linijų. Sunku įsivaizduoti geresnes spalvas – svajonių ir meilės mieste privalo dominuoti pastelinės spalvos! Šitas variantas, tai puikus pasiūlymas merginoms, kurios ieško sportbačių švelnesnio leidimo.

Nike Air Max 1 Ultra „Paris”
Spalva: Mėlynas/balta/rožinė/mėlyna
Prekės kodas

Nike Air Max 1 Ultra London

Miestas, kuris visados dunda gyvenimu, kuris niekados nemiega, kuris pastoviai pilnas energijos. Kalbame žinoma apie Londoną, yra akivaizdu, jog spalva atspindinti šitą miestą privalo būti ryškios raudos, juodos ir baltos spalvos. Šitas modelis, tai sujungimas elementų, kurie greitai patiks drąsaus stiliaus mėgėjams.

Nike Air Max 1 Ultra „London”
Spalva: Laivyno/balta/tamsiai raudona/laivyno
Prekės kodas: 747105-500

Nike Air Max 1 Ultra Tokyo

Su kuo dar  labiau siejasi Tokijas, jei ne su vyšnios žiedu? Įkvėpimas Japonijos sostine buvo pavaizduotas monochromine schema indigo spalvos. Rezultate gavosi tikrai nepakartojama išvaizda.

Nike Air Max 1 Ultra „Tokyo”
Spalva: Mėlyna/balta/mėlyna
Prekės kodas: 747105-401

Nike Air Max 1 Ultra Shanghai

Šanchajus yra didžiulis tradicijų ir šiuolaikiškumo mišinys, taip pat ir modelis jungia tipinius Šanchajaus motyvus su futuristinių įvaizdžiu. Slyvos žiedas sodriai raudonos spalvos greitai pritraukia akį bei sunku praeiti pro šalį abejingai pamačius šitą modelį!

Nike Air Max 1 Ultra „Shanghai”
Spalva: Raudona/balta/juoda/raudona
Prekės kodas: 747105-600

Nike Air Max 1 Ultra Milan

Nike Air Max 1 Ultra Milan įgavo labai subtilų įvaizdį. Milano lelijos idealiai dera su šviesiai ruda tonacija ir auksinėmis detalėmis. Šitas modelis patiks tiems, kurie vertina originalumą, nes originalumo jis tikrai turi sočiai.

Nike Air Max 1 Ultra „Milan”
Spalva: Ruda/balta/auksinė/ruda
Prekės kodas: 747105-700

Nike-Air-Max-1-Ultra-Milan

Sunku išsirinkti mėgstamiausią modelį, mūsų nuomone visi yra puikus. O Jus jau žinote, kuris variantas galėtų papildyti Jūsų kolekciją?

Kur įsigyti Air Max 1 Ultra City?

Deja, bet metai po oficialios premjeros vis dar sunku gauti originalius šitos kolekcijos kėdus. Lenkiškuose puslapiuose knibždėti knibžda nuo visokiausių padirbtų AM 1 Ultra City. Jeigu labai norite įsigyti vieną iš aukščiau aprašytų modelių, o pinigai nesvarbu (irgi taip norėtumėme :P), tai patariame apsilankyti ebay.com.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.