Kodėl mylime Nike Air Max?

Keturiasdešimt modelių, milijonai fanų visame pasaulyje, nemažėjančio populiarumo metai – nereikia ieškoti argumentų, nes skaičiai kalba patys už save. Visa istorija prasideda 80-ųjų viduryje, kai pagrindinis prekinio ženklo Nike dizaineris – Tinker Hatfield – rado įkvėpimą Paryžiaus pastate Centre Georges Pompidou. Tada ir susikūrė naujas skyrius sportbačių estetikoje ir standartuose.

Air Max‘ai vieni iš labiausiai išskirtinių sportbačių pasaulyje.

Galima drąsiai teigti, jog pasaulis pašėlo dėl Air Max‘ų, o patys bateliai pripažinti mados ikona. Jų fanai su nekantrumu laukia naujų premjerų, juokaujant, jog bateliai tapo integruota kojos dalimi. Už ką pamilome Nike Air Max?

Spalvos revoliucija batelių pasaulyje

Nike Air Max sėkmės reikėtų ieškoti bato konstrukcijoje, kuri sukėlė didžiulią revoliuciją sportbačių pasaulyje.  Iš ko jie buvo pagaminti? Iš meilės patogumui, iš aistros stiliui, iš komforto poreikio. Technologija Air Max tai trumpai tariant tai atsakas į aktyvių žmonių poreikius.


Pilki, monochromatiniai Nike Air Max 90 Essential su akivaizdžia, išskirtine oro pagalvėle.

Viršutinė aulo dalis yra apsaugoti Achilo sausgyslę nuo įmanomų pažeidimų, bet modelio fenomenas slypi pažangioje oro pagalvėlės technologijoje, kuri užima visą pado plotą. Dėka to batai yra amortizuojantys ir sugeriantys smūgius. Rūpinasi ne tik Tavo komfortu, bet taipogi sausgyslėmis ir sąnariais.

Iš bėgimo takų į mados podiumus

Air Max‘ai greitai tapo mėgstamiausiu sportininkų modeliu, bet fenomenalu yra tai, jog gan greitai jie atsirado ne tik ant bėgimo takelių, bet ir ant mados podiumų. Pradėta lyginti juos su tokiomis legendomis, kaip Chanel nr. 5. Mados pasaulyje juos pamilo dėl naujoviško dizaino ir dinaminių formų, kurios siejosi su tokiomis ypatybėmis, kaip dinamiškumas, greitis ir pasitikėjimas savimi. Savybės, kurias vertina kiekvienas šiuolaikinis mados veikėjas.

Akvamarininiai Air Max Ultra Moire – na ir kai jų neįsimylėti?

Air Max‘ai privedė prie to, jog gatvės stilius tapo labiau išraiškingas, o gyvybingos spalvų gamos išskyrė juos tarp konkurentų. Pradėta batelius vadinti mažais meno kūriniais ir sunku su tuo nesutikti, nes tai tikras perliukas tarp sportbačių. Galima juos avėti beveik viskuo, todėl jeigu dar jų neturi savo avalynės kolekcijoje, tai nėra ko laukti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.