Kaip valyti Air Max’us

Išlaikyti sportinius kėdus švarios būklės yra tikrai nelengva užduotis, nes daugelis neatsisako nuo pasivaikščiojimo ar ilgesnio žygio, kai už lango lietingas oras. Purvinas tinkliukas ir šlapi įdėklai sukelia nemažai keblumų ir vis dažniau gauname užklausų, kaip teisingai valyti Air Max’us,  kad jiems nieko neatsitiktų. Ta proga šiandien publikuojame šiek tiek informacijos apie tikslingą Air Max’ų valymą. Gero skaitymo!

Tavo Air Max’ai taip atrodė po paskutinio pasivaikščiojimo? Sužinok, kaip pasirūpinti net tokiais stipiais nešvarumais. nuot.  onlinestore. com

 

Vis dar yra tokie patys purvini, kaip ir buvo

Internetinėse forumuose galima surasti daug patarimų kaip valyti Air Max‘us. Tarp jų yra tokie, kaip valymas dantų šepetuku naudojant „Cif“ valiklį ar balinamąją pastą, skalbimas skalbimo mašinoje (apie tai jau rašėme anksčiau čia: Ar galima skalbt Air Max‘us skalbimo mašinoje?) ar naudoti „Domestos“. Dėmesio! Šitie būdai yra neveiksmingi bei gali pakenkti Jūsų avalynei. Tokiu atveju parduotuvė nepripažins garantijos, o Jus liksite su sugadintais batais, kurie vis dar bus nešvarus.

Tokiu būdu Air Max‘ų nevalykime.

Veiksmingas nešvarumų šalinimas nuo Air Max’ų

Nuo ko pradėti? Paruošk masę valymui, kuri susideda iš šilto vandens ir skalbimo priemonės. Naudok ją, kad išvalyti padą – atsimink tai, jog turi naudoti šepetėlį su minkštu plaukeliu.  Vėliau pereik prie sekančio žingsnio, kurio tikslas yra išvalyti nešvarumus nuo viršutinės bato dalies. Čia naudok taipogi valiklį su vandeniu, bet šį kartą naudok kempinę arba minkštą šluostę. Valiklio perteklių pašalink su nauja, šviežia šluoste, lengvai sušlapinta šiltame vandenyje. Su stipriomis dėmėmis pakartok visus veiksmus dar kartą. Batus džiovink kambario temperatūroje. Ne statyk jų ant radiatoriaus, nes aukšta temperatūra gali jiems pakenkti.

Šepetėlis, kempinė, valiklis ir gali drąsiai pradėti valyti savo Air Max‘us.

O įklotė?

Įklotę reikia valyti analogišku būdu, naudojant minkštą kempinę, ar šepetėlį. Veiksmą reikėtų atlikti ištraukus įklotę iš bato vidaus. Vanduo su valymo priemone turėtų pašalinti nemalonų kvapą. Jeigu tai padaryti yra labai sudėtinga, reikėtų įsigyti naujus vidpadžius.

Atsiminkite tai, jog Air Max‘ai tai neįprasti batai, todėl jiems reikia skirti išskirtinę priežiūrą. Tikimės, jog mūsų patarimai Jums padės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.