Air Max’ai žiemai –Nike Sneakerboots kolekcija

Išskirtinės naujienos iš Nike. Sneakerboots’ų kolekcija tai visų mėgstamų kedų fasonai žiemiškam pavidale. Klasikiniai Nike modeliai papildyti specialiomis technologijomis ir neperšlampama medžiaga, kuri priešinasi nemaloniai aurai ir saugo nuo žemos temperatūros. Nauja populiariausių kedų žieminės versijos kolekcija turi net 3 Air Max‘ų modelius, todėl privalome apie juos parašyti.

nike-sneakerboots
Nauja Nike Sneakerboots 2015 kolekcija susideda iš 7 skirtingų modelių, tarp jų Air Max 90, Air Max 1 ir Air Max 95. Nuotraukoje matomi vyriški modeliai.
Žieminė Nike Sportswear kolekcija įneša į miesto gatves naują kokybę. Nike Sneakerboots tai išskirtinis sportinis stilius sujungtas su maksimaliu komfortu. Naudojant vandeniui atsparias medžiagas, kėdai saugo pėdą nuo drėgmės. Žieminėje kolekcijoje naudoti aulas iš neperšlampamos ir dygsniuotos odos bei guminiai ir neopreniniai elementai. Sustiprintas padas sėkmingai išstumia vandenį ir garantuoja geresnį sukibimą. Terminį komfortą užtikrina šilta vidinė bato dalis, naudojama outdoor tipo modeliuose. Nike 2015 modeliai papildyti šiaurės pašvaistės įkvėptais atšvaitais, padidinantis matomumą tamsiu paros metu.

nike-sneakerboots-2015-odblaski
Batai iš Sneakerboots 2015 kolekcijos be itin stipraus odinio aulo turi dar spalvotus atšvaitus. Nike pristato 7 žieminius Sneakerboots’ų modelius, tarp kurių galima surasti žinomų klasikinių kėdų žiemines versijas (4 modeliai vyrams ir 4 modeliai moterims). Nike Sportwear paruošė žieminius variantus Air Force. Air Max ir Dunk. Tarp sneakerboots‘ų 2015 kolekcijos yra irgi Nike Acorra ir ilgai lauktas fasonas Nike Flyknit Trainer Chukka. Sneakerboots 2015 modeliai skirti moterims Nike Air Max Flyknit Trainer Chukka su aulu praturtinu vilnos vidpadžiu bei tochnologija Defender Repellent System, kuri sugeria drėgmę ir rūpinasi šiluma. Specialiai profiliuotas pado raštas išstumia vandenį, o atspindintys batraiščiai ir žvilgantis aulo dryžiai prideda originalumo ir saugumo.

nike-sneakerboots-2015

Žieminė versija Nike Flyknit Trainer Chukka. Dešinėje modeliai vyrams, kairėje merginoms.
Lunar Force 1 DuckBoot buvo įkvėptas klasikiniais krepšinio kėdais. Žieminis variantas turi neperšlampamą aulą, dalinai padengtą guma, apvalius batraiščius ir kaučiuko padą. Kėdai Nike Lunar Force 1 DuckBoot žieminė versija.
Nike Air Max 95 SneakerBoot tai legendinis fasonas, kuris išsiskiria neopreniniu kakleliu , neperšlampamu aulu ir svarbiausia žaižaruojančiu, kaip šiaurės pašvaistė užkulniu.
Pasiūlymas vyrams: solidūs Nike Air Max 95 SneakerBoots.
Visų mėgstami Nike Air Max 90 kolekcijoje SneakerBoot 2015 yra aukštesniu, nepešlampamu aulu, atsispindinčiu logotipu, vafliniu, gerai prikimbančiu padu.
Neperšlampami, vyriški Nike Air Max 90 Sneakerboots.

Nike Air Max 1 Mid SneakerBoot tai žieminė moteriška Air Max‘ų versija. Nike Evergreen‘o mėgėjoms patiks neperšlampamos medžiagos, besikeičiantys, kaip šiaurės pašvaistė dryžiai ir sustiprintas padas.
Žieminis pasiūlymas moterims: Nike Air Max 1 Mid Sneakerboot.
Nike Acorra SneakerBoot‘o versijoje neperšlampamo aulo ir aukštesnio kaklelio pagalba, garantuoja apsaugą nuo drėgmės, gerą sukibimą, kurie daro šitus retro bėgimo batelius į praktišką žieminį modelį, o žvilgantis swoosh‘as didina matomumą.
Eilinis pasiūlymas moterims: Nike Acorra SneakerBoot.
Madingas, moteriškas fasonas iš 80-ųjų – Nike Dunk Sky High 2.0 gavo žieminį funkcionalumą Sneakerboots‘o fasone. Sėkmingai pasitvirtins žiemos metu, dėl dygsniuoto, aukštesnio kaklelio ir atšvaitų.
Solidarumas+patogumas=moteriški Nike Dunk Sky High 2.0.

nike-dunk-sky-high-2-0
Mūsų nuomone batai iš naujos Sneakerboots kolekcijos žiūrisi fantastiškai, ypač Airmax 1, 90 ir 95 modeliai. O kaip Jus vertinate naują Nike Air Max kolekciją? Būtinai parašykite komentaruose. Dar! Kelis modelius iš naujos kolekcijos galėsite surasti Sizeer.lt, o visus įmanomus modelius žinoma oficialioje parduotuvėje čia.
Nuotraukos: nike.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.