Air Max batelių rišimo būdai

Nike Air Max tikrai galima iškelti į populiariausių sportbačių vietą. One ir 90 modelis greitai atsidūrė ant mados ir sporto viršūnės. Šiandien tai absoliutus must have kiekvienos aprangos elementas, diktuojantis naujas urban‘o madas. Puikiai žinome prie ko derinti, bet blogai suvarstyti bateliai gali sugadinti net įdomiausią stilių.

Kodėl taisyklingas varstymas yra toks svarbus?

Blogai suvarstyti Air Max‘ai ne tik gali prastai atrodyti, bet ir pasunkinti Tavo treniruotę. Jeigu Tavo pėda neturės tinkamos atramos, bato pasislinkimas gali sukelti rimtą traumą. Bet neverta persistengti, nes pernelyg užveržti batraiščiai gali sukelti diskomfortą ir nuospaudas treniruočių metu.

Kaip varstyti Air Max‘us?

Air Max‘us galima varstyti daug skirtingų būdų, pateikiame du populiariausius. Nesvarbu, kuri variantą pasiriksi, iš galutinio rezultato busi patenkintas, tiek dėl išvaizdos, tiek dėl komforto treniruotese.

Pirmas būdas – varstymas iš apačios

Pradekime nuo instrukcijos kaip užsirišti Air Max‘us klasikiniu būdu iš apačios.

Žingsnis 1 – Išlygink batraiščių ilgį. Įsitikink tuo, kad jie būtų tokio pat ilgio, kitu atveju rezultatas bus tolimas nuo idealo.

 Žingsnis 2 – Atsimeni, kai tėvai mokė Tave rišti batraiščius ir pasakojo apie pelytes Miki ir Piki, kurie kaitaliojosi vietomis? Tai būtent šis etapas J. Kairioje apatinėje bato skylutėje įkišk  dešiniojo batraiščio galą, o į dešinės pusės skylutę įkišk kairįjį galą. Kartok šitą veiksmą, kol pamatysi ant liežuvėlio žymę. Pavyko? Pereik prie sekančio žingsnio.

Žingsnis 3 – Paimk batraištį už dešiniojo galo ir perkišk per žymę ant liežuvėlio, o vėliau per apatinę kairės pusės skylę. Analogiškai kartok su kairiuoju batraiščiu, tik dabar jis turėtų pataikyti į apatinę dešinės pusės skylutę.

Žingsnis 4 – Užrišk batraiščius iki galo. Šitame modelyje paskutinė skylutė yra pažymėta rožine spalva, nepražiopsok jos.

Žingsnis 5 – Dabar turi nuspręsti ar nori paslėpti raištelius į vidų, kaip pavaizduota pirmoje nuotraukoje, ar nori palikti klasikinį kaspiną, kaip antroje nuotraukoje. Jeigu apsistojai ties pirmu variantu, tai po Air Max‘ų suvarstymo į paskutines skylutes turi perdėti dešinį raištelį iš viršutinės skylutės į apatinę, taip pat su kairiuoju raišteliu. Antro varianto atveju su standartiniu kaspinu, po suvarstymo riši jį liežuvėlio prekyje.

Antras būdas – rišimas nuo viršaus

Jau sugebi susivarstyti savo Air Max‘us iš apačios, atėjo laikas pažinti alternatyvų metodą, ypač šitas variantas puikiai dera prie gatvės styliaus.

Žingsnis 1 – Panašiai kaip su varstymu nuo apačios, taip ir čia pradėk nuo raištelių išlyginimo. Pasirūpink, kad ilgiai būtų identiški!

Žingsnis 2 – Dešinįjį raištelio galą įdėk  į kairės pusės viršutinę skylutę, o kairįjį raištelį į dešinės pusės. Tokia seka varstyk iki tol, kol pamatysi žymę.

Žingsnis 3 – Šitame etape pradėk irgi nuo dešiniojo raištelio galo, perkišdamas jį per žymę ant liežuvėlio, vėliau įdėdamas jį į kairės pusės viršutinėje skylutėje. Kairįjį batraištį įdėk į dešinės pusės viršutinę skylę, žinoma prieš tai pervėrus per žymę ant liežuvėlio.

Žingsnis 4 – Suvarstyk Air Max‘us iki paskutiniųjų skylučių.

Žingsnis 5 – Dabar susikaupk ties viršutinėmis ir šoninėmis skylutėmis. Pervėsk raištelį iš dešinės pusės viršutinės skylutės į bato vidurį, o tada perverk jį per paskutinę šoninę skylę. Kada dešinysis raištelis yra savo vietoje, laikas kairiajam. Pervėsk jį iš kairės pusės viršutinės skylutės į bato vidurį ir perverk, kaip ankščiau, per paskutinę šoninę skylę. Atkreipk dėmėsį į tai, kad raišteliai privalo lengvai kabėti, kaip nuotraukoje.

Žingsnis 6 – Tokiu būdu gaunamas toks rezultatas:

Lengva, tiesa? Jeigu turi kitą būdą varstyti savo Air Max‘us,

pasidalink juo komentaruose!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.