Visi atspalviai juodos – Air Max 90 Premium Black/Black/White

Sportiniai bateliai jau seniai „išėjo“ iš treniruoklių salių. Gali juos priderinti prie kiekvienos aprango, nebūtinai tik į treniruote. Prekyboje yra šimtai skirtingų kedų modelių, todėl gali išsirinkti net pats išrankiausias. Išreikš  save ir savo asmenybę kedų pagalba. Juodi pavasariui? Kodėl gi ne! Patikrink naujausią, moterišką variantą Nike Air Max 90 Premium.

Sporto romanas su didžiąja mada

Pats Karl‘as Lagerfeld‘as vieno iš hute couture Chanel pasirodymo metu pasiūlė nuosavą kedų versiją. Kūrybinis direktorius Givenchy bendradarbiavo su Nike ir atnaujino kultinio modelio Air Force 1 išvaizdą. Ralph‘as Lauren‘as be klasikinių ir elegantiškų kolekcijų, projektuoja sportines batelių linijas. Jeigu garsiausi ir įtakingiausi mados namai įsitikino sportiniais bateliais, tai vis dar turi kažkokių abejonių?

Juoda tai visados geras sumanymas

Juodi kėdai atrodo Tau banaliai? Visai neprivalo tokiais būti. Pabandyk paeksperimentuoti su skirtingomis medžiagomis, marinėmis, blizgiomis. Kelių sezonų madingiausia išvaizda – pilna spalva, tai yra nuo galvos iki kojų viskas tos pačios spalvos, tą irgi galima interpretuoti skirtingais būdais. Pasirink batus su lakuotais elementais ir odinėmis įdėklais – būtent tokie yra naujausi Air Max 90 Premium.

Daugiau nei batai

Sakoma, jog Air Max‘ai tai ne batai, o gyvenimo stilius. Tai yra kažkas daugiau, platesnė ideologija, savęs išreiškimo vizija. Gyvename laikais, kada  išvaizda yra labai reikšminga. Ji susideda iš daugelio dalių: mitybos, sporto bei išbaigto stiliaus iki menkiausių detalių. Nešioji Air Max‘us? Siunti signalus pasauliui: seku tendencijas ir išreiškiu save modos pagalba.

Air Max 90

Naujiena iš Nike

Naujausias pasiūlymas nuo prekinio ženklo Nike tai Air Max 90 Premium.  Kultinis 90 metų modelis, dabar atnaujintų formų – iš juodos, žvilgančios odos. Smulkūs, balti elementai, natūralios spalvos padas ir matoma Air Max technologija verčia juos unikaliais ir išskiria tarp kitų variantų .

Juoda pavasariui? Kodėl gi ne! Klasikinė kedų linija su labai šiuolaikiškais įdėklais puikiai pasiteisins kiekviename moteriškajame stiliuje. AM 90 Premium nuo kovo 7 dienos galėsi įsigyti oficialioje Nike parduotuvėje.

Nike Air Max 90
Spalva:Juoda/juoda/balta/juoda
Prekės kodas: 443817-006

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.