Nike Air Max Sensation sugrįžimas

Nike Air Max Sensation kėdų istroja siekia 90-uosius. Krepšininkas Chris Webber – didelė Washington Bullets komandos viltis, 1995 metais gavo iš Nike asmeninį modelį Air Max CW. Kai sutartis tarp kompanijos ir sportininko baigėsi, modelis grižo 2002 metais, kaip retro versija Air Max Sensation. Šiandien kultinis modelis vėl grįžta į prekyba keliose spalvų gamose, o Chris Webber sportinėje pensijoje komentuoja NBA rungtynes.

Polinkis link klasikos

Dabar prekyboje galimas 3 splavų pasirinkimas: pirmasis iš jų tai – Summit White/Varsity Red – primena originalų leidimą NIKE AIR MAX 1 Ultra Essential:

Nike Air Max Sensation
Spalva: Summit White/Varsity Red
Prekės kodas: 805897-101

Antrasis modelis tai – Black/Varsity Royal – savo stilių primena originalųjį Nike Air Max CW iš 1995 metų, gaminta tokiomis pačiomis spalvomis:

Kairėje modelis 1995 metų, dešinėje atnaujintas Air Max Sensation modelis.

Nike Air Max Sensation
Spalva: Black/Varsity Royal
Prekės kodas: 805897-002

Trečiasis modelis prekyboje tai White/Midnight Navy – balta odinė viršutinė dalis ir tamsiai mėlyni elementai:

Nike Air Max Sensation
Splava: White/Midnight Navy
Prekės kodas: 05897-100

Laisvalaikio pusės link

Prekinis ženklas Nike nenustoja stebinęs. Be aukščiau 3 išvardintų modelių primenančius stiliumi ir estetika savo pirmtaką iš 1995 metų, eksperimentuoja su labiau laisvalaikio variantais. Prekyboje atsirado modelis Croc. Yra beveik visiškai juodos spalvos, su raudonais ir baltais elementais. Kai kurios detalės yra gyvatės odos paviršiaus, prie to prisideda raudona pagalvėlė ir šviesus padas.

Nike Air Max Sensation
Spalva: Black/Black-Black-Gym Red
Prekės kodas: 805897-001

Ateities planai

Nike planuoja įvesti papildomų spalvų variantus. Internete jau pasklido naujos spalvos pranašystė – šįkart labiau kariškos spalvos, apie tai jau pranešėme savo fanpage‘e. Alyvuogių žalsvos atspalvio modeliai iš  Olive Btight Crimson linijos jau ne už ilgo atsiras prekyboje.

Technologija tarnaujanti komfortui

Kiekvieni batai su Nike Air technologija turi maišėlį su suspaustu oru, kuris sugeria smūgio jėgą vaikščiojimo metu. Dėka to, batas yra lengvesnis, raumenys ir sąnariai yra gerai amortizuojami, o nešiojimas yra labai patogus. Nike Air technologija galima suskirstyti į 3 kategorijas: pagrindinė amortizacija tai Nike Air. Antra suteikia maksimalų komfortą ir apsaugo raumenis ir sąnarius storesnės oro pagalvėlės dėka – Nike Air Max. Paskutinė tai Nike Air Zoom, kurią apibudina puikus elastingumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.