Nike Air Max istorija

Bateliai Nike Air Max užvaldė vietines gatves. Bekonkurencingai yra topose jau nuo kelių sezonų. Galvojant apie laisvalaikio batelius iškart prieš akis iškyla išsiskiriantis modelis iš Nike prekinio ženklo. Nors iš pradžių niekas negalėjo pranašauti tokios sėkmės, dabar Air Max‘ai yra karaliais tarp sportbačių.

Pirmas Air Max’ų modelis

Nike Air Max batelių pradžia siekia 1987 metus. Tada Marion Frank Rudy gavo žalią spalvą iš Nike ir sukūrė naujovišką sistemą Air. Pagalvėlė užpildyta dujomis pagaminta tam, kad padidinti gaminamų batų funkcionalumą. Tarp kitko, reikėtų pridurti, jog vienas iš Nike brando įsteigėjų buvo Bill Bowerman – tos srities treneris. Jis visų pirma norėjo išgauti patogumą ir funkcionalumą, stengėsi maksimaliai palengvinti treniruočių procesą ir pagerinti sportininkų rezultatus.

Pirmas Nike Air Max modelis, fot. nike.com

Rudy išradimas labai sužavėjo vieną iš pagrindinių

Rudy išradimas labai sužavėjo vieną iš pagrindinių

Nike dizainerių. Tinkier Hat nusprendė išryškinti Air sistemą, jis norėjo, kad ją galima būtų matyti plika akimi. Įkvėpimą rado iš Paryžiuje esančio pastato Le Centrem George Pompidou. Nors iš pradžių  jo idėja buvo sunkiai priimtina Nike valdyboje, bet galų gale sutiko sukurti batus „su skyle“. Tokiu būdu atsirado išskirtinis Nike Air Max dizainas, kuris dabar džiaugiasi populiarumu.

Nike Air Max batelių modeliai

Prekyboje galima rasti dešimtis šių kultinių sportbačių. Šitos originalios avalynės mėgėjai gali rinktis iš daugelių variantų Nike Air Max ir Nike Air Max 90. Madingiausi iš tai tarp kitko

Nike Air Max Lunar

Nike Air Max Essential

Nike Air Max Thea

Nike Air Max Ultra Moire

Nors praėjo beveik 30 metų nuo to momento, kai prekyboje atsirado šitie kultiniai sportbačiai, dabar jie vis dar išlieka numeriu vienas tarp laisvalaikio sportbačių.

Žaisk su mada ir eksperimentuok su savo išvaizda. Air Max bateliai tikrai padės Tau atnaujinti savo stilių ir atrasti savyje jaunatvišką energiją. Beje reikėtų pridurti, jog sportinė išvaizda jau kelis sezonus dominuoja miesto gatvėse, todėl nėra prognozių, kad Airmaksų būtų praityje.