Nike Air Max Hyperfuse – kuo jie būdingi?

Nike Air Max Hypergfuse dizainerius įkvėpė … krepšininkai Pekine! Sportbačiai buvo sukurti projektuotojų, kurie stebėjo sportininkus, o tiksliau jų batus, krepšinio rungtynių metu. Pastebėjo, jog sportininkų avalynė yra stipriai mechaniškai pažeidinėjama, nusitrina, plyšta, dėl greitų judesių ir krepšininkų jėgos.

Dizaineriai sujungė jėgas, kad sukurtų naujoviškus, stabilius batelius, kurie užtikrina ne tik saugumą, bet parūpina atitinkamą oro cirkuliaciją bei ilgaamžiškumą. Sukūrė Nike Air Max Hyperfuse.

Kuo būdinga Nike Air Max Hyperfuse sistema?

Trijų sluoksnių technologija Hyperfuse, nuot.nike.com

Technologija Hyperfuse visų pirma užtikrina patvarumą ir puikią ventiliaciją. Ši sistema savo populiarumą ir pažangumą užsitarnavo karštai klijuotais trimis skirtingais sluoksniais, kurie užtikrina taisyklingą oro cirkuliavimą, stabilumą, patvarumą. Aukštas preciziškumas klijuojant sluoksnius liko išsaugotas, dėl naudoto aukšto slėgio, be kurio tradiciniais klijavimo metodais būtų nieko nesigavę.

Pirmas bazinis sluoksnis yra sintetinis pluoštas duodantis tinkamą atramą. Viduriniame sluoksnyje panaudotas specialus, lengvas tinklelis, kurio užduotis vėsinti pėdas. Išorinis sluoksnis pagamintas iš termoplastinio poliuretano (TPU), kuris garantuoja išskirtinį patvarumą.

Technologija Hyperfuse taip pat įtakoja ir sportbačių išvaizdą- eliminavus siūles nuo viršutinės bato dalies, atrodo, kad sportbačiai įgauna šiuolaikišką, minimalistinę išvaizdą.

Pirmą kartą pagrindiniai Nike dizaineriai panaudojo Hyperfuse technologiją 2010 metais, tuo tarpu Nike Air Max Hyperfuse prekyboje atsirado tik 2011 metais.

Pirmas modelis Air Max Hyperfuse 2011

Pirmas modelis Air Max Hyperfuse 2011 metais, nuotr. vagrantsneaker.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.