Nike Air Max 90 Ultra SE „Hasta Green”

Legendiniai “devyniasdešimtukai” tai vieni iš Nike asortimento batų, kurie susilaukė daugiausiai skirtingų versijų. Pastaruoju metu Oregono koncernas pristatė visiems sportbačių mėgėjams gerai žinomo modelio Ultra SE versijos Hasta Green spalvinį variantą.

Kokios technologijos?
Modeliui buvo pritaikyti iš ankstesnių Air Max 90 Ultra SE versijų pažįstami sprendimai, tarp jų populiari Ultra technologija. Padas turi „vaflinį“ protektorių, kuris atsako už sukibimą ir lemia, kad batai gerai atrodo ant kojos. Naujiems Air Max žinoma netrūksta labiausiai žinomo serijos elemento – oro pagalvėlės, kuri užtikrina maksimalią amortizaciją.

Nauja patikrinto sprendimo išvaizda
Nike Air Max 90 Ultra SE Hasta Green jungia patikrintus technologinius sprendimus ir naujas spalvas. Todėl esame užtikrinti, kad batai yra tikrai patogūs, o įdomus spalvų derinys gali puikiai papildyti miesto stiliaus įvaizdžius. Šį kartą Nike pasirinko žalią su antracito atspalvio elementais ant logotipo, pado ir medžiagos aplink angą kojai. Šių dviejų spalvų junginys yra tikrai sėkmingas ir daugeliui žmonių tai gali pasirodyti viena įdomiausių spalvinių „devyniasdešimtukų“ versijų.

fot:asphaltgold.de

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.