Kuom charakterizuojasi Air Max Thea?

Air Maxu šeima sparčiai didėja. Šis kulto vertas modelis renka vis daugiau fanų, kas paskatino jų kūrėjus projektuoti kaskart vis geresnius ir unikalesnius modelius. Be tradicinės linijos, kuria 1990 m. pradėjo gaminti Tinkeris Hatfeldas, atsiranda taip pat kitos, labiau naujoviškos. Šios linijos modelių padai  palaiko vis dar, tą pačią, Air technologiją. Vienas iš tokių modelių  yra Air Max Thea.

nike air max thea

Spalva: ORANŽINĖ
Produkto kodas: 599409-608

Kuo charakterizuojasi?

Visu pirma, jų išvaizda vos primena klasikinius Air Maxus. Iš pirmo žvilgsnio batas atrodo kur kas dailesnis, kadangi turi apvalesnę forma ir subtilesnį dizainą. Viršutinė bato dalis (aulas) susideda iš dviejų medžiagų junginio- sintetinio apvalkalo ir odos, kurį užtikrina stabilumą.


Spalva: JUODA
Produkto kodas: 881175-001

Bato priekyje galime rasti tinklelį, kuris užtikrins laisvą oro cirkuliaciją lyjant lietui ir intensyvaus veiksmo metu. Kaip ir visuose Air Max bateliuose  pado dalis liko atidengta, o šioje vietoje buvo  įmontuota oro pagalvė, kuri užtikrina itin gerą  amortizaciją. Didžiausias privalumas? Tai šio modelio lengvumas!

Su kuo dėvėti?

Air Maxai nuolatos užima vieną iš madingiausių vietų pasauliniuose sąrašuose ‘must have’ (privalomų turėti) ,,sportinių batų“ kategorijoje. Fanai mėgsta šiuos batelius už patogumą, kuris praverčia  atliekant fizinius pratimus ir kasdieniam naudojime, ypač jeigu palaikote aktyvų gyvenimo būdą. Minkštas pamušalas, tradicinė Air sistema amortizuojanti smūgius ir orui pralaidus, tačiau stabilus aulas, tai tik keletas šio modelio privalumu.

Apžiūrėk Sizeer.lt e. parduotuvėje

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.