Keletas žodžių apie Air Max Plus

Eėdai Nike Air Max Plus, kitaip AMP (dar vadinami Air Max TN), pirmą kartą prekyboje atsirado 1998 metų rudenį. Tai modelis, kuriame panaudota Air Max pagalvėlė per visą pado ilgį ir pirmąkart įvesta Tuned Air technologija. AMP suprojektuotas net 100 skirtingomis spalvų variacijomis, bet populiariausias ir geriausiai perkamas yra Hypre Blue – mėlynos spalvos atspalvio, su juodais ir baltais elementais.

Pagal Complex

Reitingai yra subjektyvūs, bet ką gi – kiekvienas turi kriterijus, kuriais remiasi besirenkant naują kedų porą. Įtakingas žurnalas Complex, kuris rašo apie pop kultūrą, tarp kitko ir kedus, atsirado 100 geriausių batų pasiūlymų iš prekinio ženklo Nike.
Nike Air Max Plus populiariosios spalvos: Hyper Blue
Sąraše atsirado modelis Air Max Plus – 91 vietoje. Paaiškinime buvo paminėta, jog Air Max Plus buvo labai populiarus, kai tik atsirado prekyboje pirmas, originalus modelis. Buvo technologinės naujovės. Būtent šitame modelyje panaudota pirmą kartą Tuned Air technologija. Todėl AMP atsirado top 100 geriausių Nike pagamintų batelių sąraše. Kas įdomu, jog pirmą vietą sąraše užima Air Max 1, su šita nuomone greičiausiai sutiks visi Nike mėgėjai.
Speciali sistema Tuned Air panaudota kėduose Air Max Plus

Pagal Asos

Tuo tarpu 2015 metais labai populiarios internetinės parduotuvės Asos puslapyje pasirodė 10 geriausių Nike modelių su Air Max technologija reitingas. Tarp jų atsirado ir Air Max Plus. Kedai dar žinomi kaip TN arbo Tuned 1. Nike Air Max Plus yra vienas iš garsiausių ir labiausiai atpažįstamų modelių, kai kam net kultinių. Jeigu mėgsti technologijas, naujoviškai atrodančius ir ergonominių formų batelius, prasiskverbiančios šešėlinės spalvos naudojant ombre techniką, tai šitas modelis kaip tik Tau.

Technologija Air Max

Pirmą kartą oro pagalvėlės technologija buvo panaudota 70-ųjų metų pabaigoje Tailwind modelyje. Tik 1987 metais, Air Max 1 modelyje, inžinieriai nusprendė atidengti ją, taip kad galima būtų pamatyti technologiją plika akimi. Air Max koncepcija pradėjo vistytis keliomis, nepriklausomomis kryptimis. Vienas iš sumanymų buvo Tuned Air technologija. Ji panaudota Air Max Plus modelyje 1998 metais. Tai buvo nauja koncepcijos pradžia, kurios pasėkoje gimė nauja serija Nike Shox.

Legendos sugrįžimas

2016 metai atnešė keletą Nike Air Max Plus modelio pasiūlymų, naujos, atnaujintos formos. Vienas iš variantų tai Pepper Red spalvų, kraujo raudonumo bateliai skirti tiems, kas mėgsta būti matomas.
Kita opcija – Mint – yra ramesnis ir labiau matinis modelis, kuriame dominuoja balta ir mėtinės detalės.
Paskutinis vertas dėmesio AMP variantas tai White Tiger. Air Max‘ų žinovai teigia, kad tai yra vienas geriausių pasiūlymų iš visų TN modelių atsiradusių prekyboje nuo 1998 metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.