Karšta 2016m. naujiena: Nike Air Max 90 „Woven“ pack

Nike drąsiai įžengia į naują sezoną! Ko galima tikėtis? Bus naujoviška, madinga ir kūrybiška. Pavyzdys? NIKE AIR MAX 90 „WOVEN“  PACK.

Netikėta aplinkybė? Tikrai ne! Puikus išmanymas ir novatoriškas formos matymas, būtent tai išskiria naujųjų, kultinių Nike Air Max 90 projektantus. Ką pamatysime šį kartą?

Modeliai pasiūti iš kūrybiškumo

NIKE AIR MAX’UOSE 90 „WOVEN“ PACK įdomiai susipina kūrybiškas požiūris su klasikine spalva. Tiesiogine šio žodžio prasme. Tai kas išskiria minėtus modelius, tai savitas pynimas. Būtent jis užtikrina kultiniai formai visai naują ir labai įdomią išvaizdą. Žinovai gali sakyti, jog šitas triukas buvo jau naudotas Nike Footscape Woven. Tai tiesa, čia irgi pynimo technika panaudota ant šoninės aūliuko dalies: nuo kulno iki  nosies.

Spalvų net penkios

Standartinė tai ne viskas. Projektuotojai pasirūpino ir nestandartinėmis spalvomis. NIKE AIR MAX 90 „WOVEN“ PACK yra net 5 spalvų variantų. Populiarūs kėdai naujo stiliaus gavo natūralias spalvas, bet nei viena iš jų neleis susilieti su minia. Medaus, rusvai gelsvos, juodos, juodai – baltos bei pilkai – baltos spalvų modeliai tikrai bus stipriu akcentu gatvės stiliuje. Galite jais grožėtis žemiau :

Kada Nike Air Max 90 „Woven” 2016 pack premjera?

Nėra žinoma data šito įdomaus Nike pack‘o premjera. Jeigu bus pasiekiama tokia informacija, tikrai su Jumis pasidalinsime. Galite sekti tierzer0.com puslapį, kuriame yra pažymėti adresai parduotuvių siūlančių Nike kėdus paženklintais Tier Zero, kas reiškia, jog unikalūs modeliai parduodami bus tik kai kuriose parduotuvėse.

nuotraukos: hyperbeast.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.