Karališkas numeris 1 – Air Max 1 Royal

Kovo pabaigoje parduotuvių lentynose atsirado naujas pasiūlymas nuo Air Max linijos. Šį kartą kultinis „vienetukas“ atsirado minimalistinės, zomšinės išvaizdos, dviejose spalvų variantuose: juodas ir smėlio spalvos. Paskiau atkeliavo dar du: mėlynas ir raudonas. Kedai padarė didelį įspūdį, nors jų premjera buvo prieš 3 mėnesius, nusprendėme apie juos parašyti. Patikrink kuo išsiskiria šitas modelis NikeLab Air Max 1 Royal.

Air Max 1 Royal smėlio spalvos

Nike Air Max 1
Spalvas: Linas/Linas/Linas/Balta/Linas
Prekės kodas: vyriški: 847671-221, moteriški: 847672-221

Sporto ir mados romanas

Projektuotojų bendradarbiavimas su sportiniais prekiniais ženklais tai istorija, kuri jau trunka mažiausiai dešimtmetį. Stella McCartney bendradarbiavimas su „adidasu“ tai klasikinis pavyzdys su gerais vaisiais. Nike prekinis ženklas dažnai dirba su vertinamais mados dizaineriais. Kolekcija NikeLab yra netik funkcionalūs, bet ir labai gražūs, estetiškai išdirbti pagal vyraujančias mados tendencijas.

Air Max 1 Royal juodos spalvos

Nike Air Max 1
Spalva: Juoda
Prekės kodas: vyriški 847671-001, moteriški: 847672-001

Dar išsiskiria stiliumi, gera kokybe, kartais net limituotu egzempliorių skaičiumi. Prekyboje buvo linija NikeLab, kurie sukurti bendradarbiaujant su tokiais dizaineriais kaip: Givenchy Riccard Tisci, Pedro Laurenco ir Johanna Schneider.

Air Max 1

Pirmas modelis Air Max su amortizuojančia pagalvėle užpildyta suspaustu oru atsidaro 1987 metų kovo mėnesį. Batai buvo žinomi taip pat kaip: tiesiog Nike Air Max, Air Max 87 arba AM1. Kalba eina apie tuos pačius, pirmus,  pradinukus su Swoosh ženklinimu. Pirmi kedai, kurie atsirado prekyboje turėjo kelis trūkumus, problemas vidpadyje ir per didelę anga Air Max pagalvėlei. Greitai klaidos ir trūkumai buvo pataisyti, sekančios kedų  partijos šių problemų nebeturėjo.

Air Maxy 1 Royal įeinantys į serijos sudėtį – šį kartą raudonos spalvos

Nike Air Max 1
Spalva: Raudona
Prekės kodas: vyriški: 847671-661, moteriški: 847672-661

Karališkas vienetukas

Šiųmetinis NikeLab pasiūlymas – Air Max 1 Royal – versija žinovams. Oficialioje Nike parduotuvėje gali įsigyti už 230 eurų. NikeLab tai geriausios kokybės garantas, vertos tokios kainos. AM1 modelyje šiek tiek pakoreguota viršutine bato dalis – atrodo moderniau. Projektas yra labai minimalistinis: vienspalvė zomšinė viršutinė dalis, (pasirinkimui juodas, smėlio spalvos, raudonas ir mėlynas – kurį galite pamatyti žemiau) su išspaustu raštu ant balto pado. Grublėtas pado raštas ir odinis užkulnis suteikia unikalų charakterį šitam modeliui.

Mėlyni Air Max 1 Royal – paskutinis iš premium serijos nuo prekinio ženklo NIke

Nike Air Max 1
Spalva: Mėlyna
Prekės kodas: vyriški 847671-441, moteriški: 847672-400

nuotr. nike.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.