Didelis Nike Air Max 120 sugrįžimas

Turbūt niekas per daug nenori gilintis į Air Max istoriją, tuo labiau, kad artinasi Kalėdos ir Naujieji Metai. Tačiau kai ką tiesiog būtina paminėti. Paminėsime tik 1998 metus, kada pasirodė Nike Air Max 120. Turbūt ne kiekvienas iš Jūsų esate apie jį girdėję. Nėra taip, kad šis modelis mums patiems per daug patiktų, tačiau norime jį pristatyti, nes… sutiksite jį Naujuosiuose Metuose!

Ar specifinis Air Max 120 dizainas gali patikti?

Air Max 120 suprojektavo Richard Clarke. Kaip jau minėjome, šis modelis išėjo 1998 metais, taigi tuo pačiu metu kaip ir Nike Air Max 98, Nike Air Max Plus, Nike Air Max Light, Nike Air Max Reveal All ir Nike Air Max TL. Apie patį Air Max 120 dizainą sunku pasakyti, kad jis yra nebanalus ar unikalus. Tai tiesiog gana specifinis modelis dėl bato aulo formos ar parinktos spalvos.

Taip atrodo nauja 1998 -ų metų Nike Air Max 120 versija, kurią bus galima įsigyti kitų metų pradžioje.

Anam metų laikui šis modelis tikrai buvo praktiškas. Tai buvo dinamiški ir elastingi batai, nepaisant to, kad Air Max pagalvėlių kiekis buvo sumažintas. Žiūrint į šiuos batus, galima įžvelgti daug panašumų su voratinkliu, nors iš tikrųjų buvo bandyta perteikti saulės nusileidimo spalvas.

Air Max 120

Didelis sugrįžimas

Šį modelį kiekvienas iš mūsų galės panagrinėti nuodugniau, nes jau 2016 metais jis grįš ant parduotuvių lentynų. Viena iš pirmųjų batų laidų bus originalios spalvos, taigi galime tikėtis baltos, geltonos ir oranžinės spalvų atspalvių.  Prie viso to laukiame pado su matoma Air Max sistema.

Pirmieji atnaujinti Air Max savo spalvomis primins originalius 1998 -ų metų geltonos ir oranžinės spalvos batus

Dar nežinome konkrečios didžiosios premjeros datos, bet kai tik ką nors sužinosime iš karto Jums pranešime. O Jus jau galite ieškoti jų ant parduotuvių lentynų!

Nike Air Max 120
Spalva: White/Black-Hyper Orange-Yellow
Produkto kodas: 819857-100

fot. http://www.theillest.pl/nike-air-max-120-og-white-black-hyper-orange-yellow/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.