Alyvuogių spalvos Air Max 90

Vertini miestietiškos elegancijos atspalvius, kurie puikiai užmaskuoja užterštumus? Svajoji, kad Tavo mėgstamiausi sportbačiai būtų universalūs, ir tiktu kaip į miestą, taip ir išvykoms už miesto, dviračiu ar pėstiems žygiams? Pasirink alyvuogių Air Max 90. Tai klasikos rūšis pačioje madingiausioje kelių sezonų spalvoje.

Patogumas patvirtintas metų patirtimi

Air Max 90 tai vieni iš pirmesnių batų kuriuos sukūrė Tinkeris Hatfieldas su Air pado sistema. Sukurti šį modelį jį įkvėpė pastatas esantis Paryžiuje -Pompidou. Klasikinis jau šiandienai modelis, bėgant metams užkariaudavo vis daugiau fanų širdžių. Šiandien, šio modelio mėgėjų būrys yra milžiniškas, o jis, tapo tikru gatvės stiliaus karaliumi. Tuo tarpu, Nike prekinis ženklas ir toliau žavi mus kitais, unikaliais spalvų deriniais. Vienas iš įdomesnių vienspalvių modelių – yra minimalistinė versija šių neįprastų sportbačių. Ką pasakysi apie alyvuogių spalvą?

Pranašumas būti incognito

Alyvuogių spalva jau kelias dienas yra vieną iš madingiausių. Šis žalumos atspalvis perimtas iš kariškių uniformos, įprastai yra naudojamas susiliejimui su aplinka. Kalbant apie alyvuogių spalvos Air Max’us, jų unikalus charakteris taipogi pagrįstas universalumu. Pabrėžiamas faktas, jog ,,Medium Olive“ puikiai tiks kaip miesto aplinkoje, taip ir drėgnose miško vietovėse. Jų didžiausias privalumas yra tai jog jie idealiai tinka bet kuriam metų laikui. Kvėpuojantis tinklelis sukurtas pagal BR technologiją, apie kuria jau buvome paminėję anksčiau, padės išlaikyti šviežumo pojūtį, visos karštos dienos bėgyje, o su šia batelių spalva neteks jaudintis dėl purvo atsiradusio po lietaus. Nike Air Max kolekcija Sizeer parduotuvėje – apžiūrėk.

Alyvuogių Air Max 90 yra nuostabiu sprendimu tikriems keliautojams, kurie ieško nuotykių skirtingose vietovėse. Šio modelio dėka nepriklausomai nuo to, kokias vietas planuoji įveikti, neprivalai rūpintis dėvėjimo patogumu ir komfortu!

Nike Air Max 90 Ultra BR
Spalva: alyvuogių
Produkto kodas: 725222-201

fot. http://www.theillest.pl/nike-air-max-90-ultra-breathe-medium-olive-green/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.