Air Max Safari grįžta!

Turime geras žinias kultinių kedų mėgėjams – legendinis modelis Air Max Safari grįžta! Kuo šį kartą nustebins prekinis ženklas Nike? Bateliai grįžta naujos, atnaujintos formos, su minimaliai pakeista išvaizda ir spalvomis. Pažiūrėkite į Nike Air Max 1 Atmos Safari variantą.

Architektūra įkvepia

Technologijos Air Max batuose įkvėpimas atsirado iš Centre Georges Pompidou – prancūzų šiuolaikinio meno muziejaus ir viešosios bibliotekos pastatų. Pastato instaliaciją galima pamatyti plika akimi. Dizaineris Tinker Hatfield panaudoja šitą sprendimą kuriant batus. Pirmą kartą Air Max sistemą, unikali oro pagalvėlė, padarė permatoma, kurios dėka galima buvo pažiūrėti į pado vidų. Nike Air Max 1 su matoma Air Max sistema prekyboje atsirado 1987 metais.

Regima oro pagalvėlė modelyje Nike X Atmos Air Max 1 Safari

Bendradarbiavimo istorija

Nike bendradarbiavimas su atmos parduotuve nuo 2002 metų atnešė vaisių – Nike Air Safari. Modelis tapo  kultiniu ir geidžiamu visų kedų mėgėjų. Vienetiniai egzemplioriai iš tų laikų internetinėse aukcionuose siekia nemažas sumas, o norinčių tikrai netrūksta. Bet jau nereikia medžioti vienetinių pavyzdžių, nes po beveik 15 metų modelis grįžta beveik nepakitusios formos, galite patys spręsti iš nuotraukos apačioje.

Kairėje 2003 metų versija, o dešinėje atnaujinta šiųmetinė versija, ar pastebite skirtumus?

Kas naujo?

2016 metų variantas yra puikaus mišinio įrodymas, kuriuos suprojektavo Tinker Hatfield – Air Safari ir Air Max 1. Gimęs hibridas vis dar atrodo retro, bet atsirado keletas naujovių. Spalva lieka ta pati – safari – ruda, žalia, medaus, pilka ir detalės žvėries atspalviu.

Nike logotipas iš išorinės pusės yra oranžinės spalvos, vidinės tamsiai žalios. Bato liežuvėlis ir batraiščiai yra juodi, o ant pakulnės įsitaisė zomšinė detalė. Padas yra pusiau permatomas, švelniai žydro atspalvio.

Kada ir kur galėčiau juos įsigyti?

Jau greitai! Tiksliau batai Air Max 1 Safari bus pasiekiami pasirinktuose parduotuvėse jau nuo kovo 14 d. Kuriose konkrečiau? Tikrai australiškoje parduotuvėje australiškoje parduotuvėje Hype DC.

Nike Air Max 1 „Safari”
Spalva: Flax/Chestnut-Kumquat
Prekės kodas: 665873-200
Premjeros data: kovo 14  2016m.

fot. https://www.hypedc.com/news/nike-air-max-1-safari

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.