Air Max – originalai ir klastotės

Daugelis žmonių norėdami įsigyti Air Max batus apsilanko skirtinguose internetiniuose puslapiuose tiksliai nežinodami, ar pateikiamas originalas ar klastotė. Todėl verta žinoti, kaip pigius padirbimus atskirti nuo originalių Oregono koncerno prekių.

Į ką atkreipti dėmesį ir ko vengti?

Rinkoje yra pilna Air Max klastočių. Vienos yra panašios į originalą ir skirtumas matomas tik iš smulkmenų, kitos yra padarytos taip netinkamai, kad iškart matosi, jog jos neturi nieko bendro su Nike atstovaujamu produktu.

nike air max 90Labai svarbus elementas tai etiketė. Todėl jei apsiperki internetu, o prekės galerijoje nėra etiketės nuotraukos, paprašyk pardavėjo, kad ją parodytų. Joje yra specialus identifikacinis numeris, kuris gali patvirtinti konkrečios Air Max poros autentiškumą.  Jei šį kodą įrašysime į paieškos langelį, Google grafika turėtų parodyti rezultatus su tuo pačiu modeliu, kurį tikriname. Tačiau jei rezultatų bus per mažai arba parodyti Air Max modeliai skirsis savo spalva galime būti tikri, kad susidūrėme su padirbimu. Apžiūrėk visą Nike Air Max kolekciją Sizeer.lt.

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, tai servisas, teikiantis su Air Max susijusius pasiūlymus. Internete yra nemažai puslapių, platinančių klastotes. Prieš įsigyjant prekę verta susipažinti su atsiliepimais apie konkretų pardavėją. Toks patikrinimas gali mus apsaugoti nuo padirbtos batų poros.

Dalis pardavėjų parduoda prekes, kurių neturi. Tai reiškia, kad klientas užsako prekę, o pardavėjas jo duomenis perduoda Kinijos ar Vietnamo gamyklai, iš kurios pirkinys yra siunčiamas tiesiogiai užsakovui. Neretai tokios gamyklos platina klastotes. Todėl geriausia yra vengti akcijų ir pasiūlymų, kurias reklamuoja „Išsiuntimas per 28 dienas“ tipo šūkiai. Iš tokio pardavėjo galime pirkti tik tada, kai esame 100% tikri dėl jo prekių originalumo. Tačiau tokiu atveju retas gali garantuoti parduodamos produkcijos autentiškumą, todėl geriausia yra tokius pasiūlymus ignoruoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.