Air Max 90 Beach pavasariui

Nike Air Max šeima greitai vėl pagausės. Prekinis ženklas įveda į rinką Air Max 90 Beach. Kuo dabar nustebins mėgėjus artėjančiame pavasario sezone?

Legendos gimimas

Air Max 1 sukurti 1987 metais buvo pirmas modelis su integruota oro pagalvėle Air. Sekantys pasiūlymas, tokie kaip Nike Air Max Light (nuo 1989 m.), Air Max 90 (nuo 1990 m.), ar vėlesnis Air Total Max (nuo 1995 m.), tik sustiprino aukštas Nike Air Max produktų pozicijas.

Air Max 90

Iš daugelio modelių, kuriuos Nike siūlė pirkėjams, vieni iš populiariausių yra Air Max 90. Ilgai juos vadino Air Max III. 2000 metais atsirado atnaujinta versija  ir tada kilo naujas pavadinimas – Air Max 90. Batai pagaminti iš natūralios odos i sintetinių elementų, buvo lengvi ir solidūs.

Air Max 90 Beach

Artėjančiame pavasario sezone Nike sugrįžta su modeliu Air Max 90 Beach. Kėdai yra šviesios spalvos su tinkliuko elementais, pagaminti iš zomšos, o padas iš kaučiuko, likęs natūralios spalvos. Kol kas yra prieinami tik užsienio parduotuvėse. Jau prieš sezono pradžia lenkiški mėgėjai galės įsigyti internetinėse ir stacionariose parduotuvėse.

NIKE AIR MAX 90
Spalva: Phantom/Phantom-White-Gum Yellow
Prekės kodas: 537384-055

fot. sneakernews.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.