Air Max: 7 brangiausių modelių serijos istorijoje

Air Max tai Nike avalynės linija, pelnanti „sneakerhead‘ų“ simpatijas jau 30 metų. Batai buvo sukurti kaip bėgimo avalynė, tačiau milžiniškas populiarumas lėmė, jog jie greitai tapo kasdieniu gatvės stiliaus elementu. Verta susipažinti su brangiausiais iki šiol pasirodžiusiais Air Max modeliais. Pateiktos kainos yra nustatytos atsižvelgiant į galimą vertę.

  1. Parra x Nike Air Max 1 „Albert Heijn“

Tai batai, kurie gimė iš Nike ir talentingo olandų muzikanto Piet‘o Parra‘o bendradarbiavimo. Jo vaisiumi turėjo tapti Amsterdamą atstovaujanti Air Max 1 modelio versija. Spalvos (oranžinė, balta ir mėlyna)  buvo paimtos iš Albert Heijn – olandų prekybos centrų tinklo. Deja, vėliau tinklas pakeitė savo spalvas, o olandų menininkas ir Oregono koncernas nusprendė sustabdyti gamybą.

Galima kaina: $7000

  1. Parra x Nike Air Max 1 „Amsterdam“

Dar viena išskirtinė Air Max 1 modelio versija atsiradusi iš Nike ir olandų muzikanto bendradarbiavimo. Buvo sukurtos dvi šios spalvos modelio versijos – su menininko parašu ar be jo. Buvo išleista 24 versijos su parašu porų, o jos kaina yra tikrai nemaža.

Galima kaina: $5000

  1. Nike Air Max 1 „Kid Robot“

Kultinio Air Max modelio variantas sukurtas prabangiam New York‘o butikui. Projektą įkvėpė Maserati Quattroporte III Royale.

Galima kaina: $4000

  1. Parra x Patta x Nike Air Max 1

Dar vienas variantas, kurio idėją sukūrė jau minėtas Parra‘s, o realizavimas atiteko Patt‘ui. Buvo sukurta 200 šios versijos porų.

Galima kaina: $2500

  1. Huf x Nike Air Max 1

Šį kartą Oregono koncernas naują Air Max 1 versiją sukūrė bendradarbiaudamas su Huf. Darbo rezultatas buvo dviejų spalvų variantai, kurie niekada nepateko į masinę gamybą, iš čia tokia aukšta kaina.

Galima kaina: $2200

  1. CLOT x Nike Air Max 1 „Kiss Of Death“

Vienas iš labiausiai išskirtinių garsaus 1987 metų modelio variantų buvo sukurtas bendradarbiaujant su CLOT. Taip gimė batai, pagaminti iš žalčio ir stručio odos ir plastiko.

Galima kaina: $2000

  1. Nike Air Max 1 x Patta Premium TZ

Paskutinio olandų muzikanto Patt‘o ir Nike bendradarbiavimo vaisius.

Galima kaina: $2000

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.