Air Max 120 „Hyper Blue” premjera

Vienas iš labiausiai išgraibstomų kedų modelių sulaukė savo tęsinio. Patogiai atsisėskite, prieš Jus viena iš labiausiai laukiamų premjerų: Air Max 120 Hyper Blue. Kas Jūsų laukia? Retro stilius ir šiuolaikiškos spalvos.

Retro dizainas pagrindiniame vaidmenyje

Kad įvertintumėme tęsinį, pažiūrėkime į šaltinį. Air Max 120 modelis suprojektuotas Richard‘o Clarke‘o pirmą kartą pristatytas 1998 metais, jau tada atsirado ištikimų gerbėjų. Gyvą reakciją užtikrino jam dinamiškas viršutinės dalies dizainas ir originali spalva. Patogūs ir elastingi batai puikiai pasiteisindavo sportiniame stiliuje, būtent dėl gradientinės spalvos ir grobuoniškai atrodanti viršutinė dalis, primenanti voratinklį.

Nepakartojamas spalvų šuolis

Nike Air Max 120 greitai įgavo kultinų kedų šlovę, todėl gandai apie atnaujintą modelį sukėlė nemažai šurmulio. Bet tai nėra naujienų pabaiga! Dizaineriai pasirūpino būtinu netikėtumo elementu. Air Max 120 Hyoer Blue tai mėlynos spalvos gradientas papildytas balta ir juoda spalvomis. Be įdomaus dizaino, modelis išsaugojo kitas savo gerąsias savybes: stabilumas, amortizacija, sukibimas ir patvarumas.

Jeigu Jums patinka naujieji  Air Max 120 „Hyper Blue“, tai galite juos įsigyti ebay‘uje.

Nike Air Max 120
Spalva: Hyper Blue/Chamois-Black-White
Prekės kodas: 819857-400

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.